Essentra Components 010440F025
Part No.:
010440F025
Datasheet:
010440F025.pdf
Description:
FILLISTER SLOTTED SCREW 4-40 THR
Shipping
Inventory:7,043
Comments
010440F025 Specifications
Screw Head Type:
Pan Head
Length - Below Head:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall:
0.445" (11.30mm)