Essentra Components 010440P075
Part No.:
010440P075
Datasheet:
010440P075.pdf
Description:
PAN SLOTTED SCREW 4-40 THREAD 3/
Shipping
Inventory:1,059
Comments
010440P075 Specifications
Head Height:
0.126" (3.20mm)
Length - Below Head:
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall:
0.876" (22.25mm)