Remington Industries 0.25RD6061T6511-36
Part No.:
0.25RD6061T6511-36
Datasheet:
0.25RD6061T6511-36.pdf
Description:
1/4" ROD 6061 ALUMINUM 36"L
Comments
0.25RD6061T6511-36 Specifications
Specifications:
0.250" Dia x 36.000" L (6.35mm x 914.40mm)