Remington Industries 0.25RD6061T6511-48
Part No.:
0.25RD6061T6511-48
Datasheet:
0.25RD6061T6511-48.pdf
Description:
1/4" ROD 6061 ALUMINUM 48"L
Comments
0.25RD6061T6511-48 Specifications
Specifications:
0.250" Dia x 48.000" L (6.35mm x 1219.20mm)