Remington Industries 0.25X0.50FLT304SS-48
Part No.:
0.25X0.50FLT304SS-48
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
0.25X0.50FLT304SS-48.pdf
Description:
1/4X1/2 304 STNLSS STL FLT 48"L
Shipping
Inventory:50
Comments
0.25X0.50FLT304SS-48 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
48.000" L x 0.500" W x 0.250" H (1219.20mm x 12.70mm x 6.35mm)