Remington Industries 0.25X1.0FLT304SS-36
Part No.:
0.25X1.0FLT304SS-36
Datasheet:
0.25X1.0FLT304SS-36.pdf
Description:
1/4X1 304 STNLSS STL FLT 36"L
Comments
0.25X1.0FLT304SS-36 Specifications
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
36.000" L x 1.000" W x 0.250" H (914.40mm x 25.40mm x 6.35mm)