Remington Industries 0.25X2.0FLT304SS-36
Part No.:
0.25X2.0FLT304SS-36
Datasheet:
0.25X2.0FLT304SS-36.pdf
Description:
1/4X2 304 STNLSS STL FLT 36"L
Comments
0.25X2.0FLT304SS-36 Specifications
Specifications:
36.000" L x 2.000" W x 0.250" H (914.40mm x 50.80mm x 6.35mm)