Remington Industries 0.25X3.0FLT304SS-24
Part No.:
0.25X3.0FLT304SS-24
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
0.25X3.0FLT304SS-24.pdf
Description:
1/4" X 3" STAINLESS STEEL FLAT B
Shipping
Inventory:50
Comments
0.25X3.0FLT304SS-24 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
24.000" L x 3.000" W x 0.250" H (609.60mm x 76.20mm x 6.35mm)