Remington Industries 0.25X3.0FLT6061T6511-36
Part No.:
0.25X3.0FLT6061T6511-36
Datasheet:
0.25X3.0FLT6061T6511-36.pdf
Description:
0.25X3.0FLT6061T6511-36 1/4" X 3
Comments
0.25X3.0FLT6061T6511-36 Specifications
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
36.000" L x 3.000" W x 0.250" H (914.40mm x 76.20mm x 6.35mm)