Remington Industries 0.25X4.0FLT304SS-36
Part No.:
0.25X4.0FLT304SS-36
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
0.25X4.0FLT304SS-36.pdf
Description:
1/4" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
Shipping
Inventory:50
Comments
0.25X4.0FLT304SS-36 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
36.000" L x 4.000" W x 0.250" H (914.40mm x 101.60mm x 6.35mm)