Remington Industries 0.25X4.0FLT6061T6511-24
Part No.:
0.25X4.0FLT6061T6511-24
Datasheet:
0.25X4.0FLT6061T6511-24.pdf
Description:
0.25X4.0FLT6061T6511-24 1/4" X 4
Comments
0.25X4.0FLT6061T6511-24 Specifications
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
24.000" L x 4.000" W x 0.250" H (609.60mm x 101.60mm x 6.35mm)