Remington Industries 0.25X4.0FLT6061T6511-48
Part No.:
0.25X4.0FLT6061T6511-48
Datasheet:
0.25X4.0FLT6061T6511-48.pdf
Description:
0.25X4.0FLT6061T6511-48 1/4" X 4
Comments
0.25X4.0FLT6061T6511-48 Specifications
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
48.000" L x 4.000" W x 0.250" H (1219.20mm x 101.60mm x 6.35mm)