Remington Industries 0.25X6.0FLT6061T6511-36
Part No.:
0.25X6.0FLT6061T6511-36
Datasheet:
0.25X6.0FLT6061T6511-36.pdf
Description:
1/4" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Comments
0.25X6.0FLT6061T6511-36 Specifications
Specifications:
36.000" L x 6.000" W x 0.250" H (914.40mm x 152.40mm x 6.35mm)