Remington Industries 0.3125RD6061T6511-36
Part No.:
0.3125RD6061T6511-36
Datasheet:
0.3125RD6061T6511-36.pdf
Description:
0.3125RD6061T6511-36 5/16" DIAME
Comments
0.3125RD6061T6511-36 Specifications
Specifications:
0.312" Dia x 36.000" L (7.94mm x 914.40mm)