Remington Industries 0.3125RD6061T6511-48
Part No.:
0.3125RD6061T6511-48
Datasheet:
0.3125RD6061T6511-48.pdf
Description:
0.3125RD6061T6511-48 5/16" DIAME
Comments
0.3125RD6061T6511-48 Specifications
Specifications:
0.312" Dia x 48.000" L (7.93mm x 1219.20mm)