Remington Industries 0.375X1.5FLT6061T6511-48
Part No.:
0.375X1.5FLT6061T6511-48
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
0.375X1.5FLT6061T6511-48.pdf
Description:
0.375X1.5FLT6061T6511-48 3/8" X
Shipping
Inventory:50
Comments
0.375X1.5FLT6061T6511-48 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
48.000" L x 1.500" W x 0.375" H (1219.20mm x 38.10mm x 9.53mm)