Remington Industries 0.375X2.5FLT6061T6511-36
Part No.:
0.375X2.5FLT6061T6511-36
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
0.375X2.5FLT6061T6511-36.pdf
Description:
0.375X2.5FLT6061T6511-36 3/8" X
Shipping
Inventory:50
Comments
0.375X2.5FLT6061T6511-36 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
36.000" L x 2.500" W x 0.375" H (914.40mm x 63.50mm x 9.53mm)