Remington Industries 0.375X4.0FLT6061T6511-24
Part No.:
0.375X4.0FLT6061T6511-24
Datasheet:
0.375X4.0FLT6061T6511-24.pdf
Description:
0.375X4.0FLT6061T6511-24 3/8" X
Comments
0.375X4.0FLT6061T6511-24 Specifications
Specifications:
24.000" L x 4.000" W x 0.375" H (609.60mm x 101.60mm x 9.53mm)