Remington Industries 0.50SQR304SS-48
Part No.:
0.50SQR304SS-48
Datasheet:
0.50SQR304SS-48.pdf
Description:
1/2" X 1/2" STAINLESS STEEL SQUA
Comments
0.50SQR304SS-48 Specifications
Type:
Stainless Square Bar
Specifications:
48.000" L x 0.500" W x 0.500" H (1219.20mm x 12.70mm x 12.70mm)