Remington Industries 0.50X1.0FLT304SS-48
Part No.:
0.50X1.0FLT304SS-48
Datasheet:
0.50X1.0FLT304SS-48.pdf
Description:
1/2" X 1" STAINLESS STEEL FLAT B
Comments
0.50X1.0FLT304SS-48 Specifications
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
48.000" L x 1.000" W x 0.500" H (1219.20mm x 25.40mm x 12.70mm)