Remington Industries 0.50X2.0FLT6061T6511-48
Part No.:
0.50X2.0FLT6061T6511-48
Datasheet:
0.50X2.0FLT6061T6511-48.pdf
Description:
0.50X2.0FLT6061T6511-48 1/2" X 2
Comments
0.50X2.0FLT6061T6511-48 Specifications
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
48.000" L x 2.000" W x 0.500" H (1219.20mm x 50.80mm x 12.70mm)