Remington Industries 0.50X3.0FLT304SS-12
Part No.:
0.50X3.0FLT304SS-12
Datasheet:
0.50X3.0FLT304SS-12.pdf
Description:
1/2" X 3" STAINLESS STEEL FLAT B
Comments
0.50X3.0FLT304SS-12 Specifications
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
12.000" L x 3.000" W x 0.500" H (304.80mm x 76.20mm x 12.70mm)