Remington Industries 0.50X3.0FLT304SS-48
Part No.:
0.50X3.0FLT304SS-48
Datasheet:
0.50X3.0FLT304SS-48.pdf
Description:
1/2" X 3" STAINLESS STEEL FLAT B
Comments
0.50X3.0FLT304SS-48 Specifications
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
48.000" L x 3.000" W x 0.500" H (1219.20mm x 76.20mm x 12.70mm)