Remington Industries 0.50X3.0FLT6061T6511-24
Part No.:
0.50X3.0FLT6061T6511-24
Datasheet:
0.50X3.0FLT6061T6511-24.pdf
Description:
0.50X3.0FLT6061T6511-24 1/2" X 3
Comments
0.50X3.0FLT6061T6511-24 Specifications
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
24.000" L x 3.000" W x 0.500" H (609.60mm x 76.20mm x 12.70mm)