Remington Industries 0.50X4.0FLT304SS-8
Part No.:
0.50X4.0FLT304SS-8
Datasheet:
0.50X4.0FLT304SS-8.pdf
Description:
1/2" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
Comments
0.50X4.0FLT304SS-8 Specifications
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
8.000" L x 4.000" W x 0.500" H (203.20mm x 25.40mm x 12.70mm)