Remington Industries 0.50X6.0FLT6061T6511-36
Part No.:
0.50X6.0FLT6061T6511-36
Datasheet:
0.50X6.0FLT6061T6511-36.pdf
Description:
1/2" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Comments
0.50X6.0FLT6061T6511-36 Specifications
Specifications:
36.000" L x 6.000" W x 0.500" H (914.40mm x 152.40mm x 12.70mm)