Remington Industries 0.625X2.0FLT6061T6511-48
Part No.:
0.625X2.0FLT6061T6511-48
Datasheet:
0.625X2.0FLT6061T6511-48.pdf
Description:
0.625X2.0FLT6061T6511-48 5/8" X
Comments
0.625X2.0FLT6061T6511-48 Specifications
Specifications:
48.000" L x 2.000" W x 0.625" H (1219.20mm x 50.80mm x 15.88mm)