Remington Industries 0.625X2.5FLT6061T6511-24
Part No.:
0.625X2.5FLT6061T6511-24
Datasheet:
0.625X2.5FLT6061T6511-24.pdf
Description:
0.625X2.5FLT6061T6511-24 5/8" X
Comments
0.625X2.5FLT6061T6511-24 Specifications
Specifications:
24.000" L x 2.500" W x 0.625" H (609.60mm x 63.50mm x 15.88mm)