Remington Industries 0.625X2.5FLT6061T6511-36
Part No.:
0.625X2.5FLT6061T6511-36
Datasheet:
0.625X2.5FLT6061T6511-36.pdf
Description:
0.625X2.5FLT6061T6511-36 5/8" X
Comments
0.625X2.5FLT6061T6511-36 Specifications
Specifications:
36.000" L x 2.500" W x 0.625" H (914.40mm x 63.50mm x 15.88mm)