Remington Industries 0.625X3.0FLT6061T6511-12
Part No.:
0.625X3.0FLT6061T6511-12
Datasheet:
0.625X3.0FLT6061T6511-12.pdf
Description:
0.625X3.0FLT6061T6511-12 5/8" X
Comments
0.625X3.0FLT6061T6511-12 Specifications
Specifications:
12.000" L x 3.000" W x 0.625" H (304.80mm x 76.20mm x 15.88mm)