Remington Industries 0.75RD304SS-48
Part No.:
0.75RD304SS-48
Datasheet:
0.75RD304SS-48.pdf
Description:
3/4" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
Comments
0.75RD304SS-48 Specifications
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
0.750" Dia x 48.000" L (19.05mm x 1219.20mm)