Remington Industries 0.75RD6061T6511-48
Part No.:
0.75RD6061T6511-48
Datasheet:
0.75RD6061T6511-48.pdf
Description:
0.75RD6061T6511-48 3/4" DIAMETER
Comments
0.75RD6061T6511-48 Specifications
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
0.750" Dia x 48.000" L (19.05mm x 1219.20mm)