Remington Industries 0.75X1.5FLT6061T6511-24
Part No.:
0.75X1.5FLT6061T6511-24
Datasheet:
0.75X1.5FLT6061T6511-24.pdf
Description:
0.75X1.5FLT6061T6511-24 3/4" X 1
Comments
0.75X1.5FLT6061T6511-24 Specifications
Specifications:
24.000" L x 1.500" W x 0.750" H (609.60mm x 38.10mm x 19.05mm)