Remington Industries 0.75X2.0FLT6061T6511-36
Part No.:
0.75X2.0FLT6061T6511-36
Datasheet:
0.75X2.0FLT6061T6511-36.pdf
Description:
0.75X2.0FLT6061T6511-36 3/4" X 2
Comments
0.75X2.0FLT6061T6511-36 Specifications
Specifications:
36.000" L x 2.000" W x 0.750" H (914.40mm x 50.80mm x 19.05mm)