Remington Industries 0.75X3.0FLT6061T6511-24
Part No.:
0.75X3.0FLT6061T6511-24
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
0.75X3.0FLT6061T6511-24.pdf
Description:
0.75X3.0FLT6061T6511-24 3/4" X 3
Shipping
Inventory:50
Comments
0.75X3.0FLT6061T6511-24 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
24.000" L x 3.000" W x 0.750" H (609.60mm x 76.20mm x 19.05mm)