Remington Industries 0.75X3.0FLT6061T6511-48
Part No.:
0.75X3.0FLT6061T6511-48
Datasheet:
0.75X3.0FLT6061T6511-48.pdf
Description:
0.75X3.0FLT6061T6511-48 3/4" X 3
Comments
0.75X3.0FLT6061T6511-48 Specifications
Specifications:
48.000" L x 3.000" W x 0.750" H (1219.20mm x 76.20mm x 19.05mm)