Remington Industries 0.75X6.0FLT6061T6511-8
Part No.:
0.75X6.0FLT6061T6511-8
Datasheet:
0.75X6.0FLT6061T6511-8.pdf
Description:
3/4" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Comments
0.75X6.0FLT6061T6511-8 Specifications
Specifications:
8.000" L x 6.000" W x 0.750" H (203.20mm x 152.40mm x 19.05mm)