Remington Industries 0.75X8.0FLT6061T6511-12
Part No.:
0.75X8.0FLT6061T6511-12
Datasheet:
0.75X8.0FLT6061T6511-12.pdf
Description:
3/4" X 8" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Comments
0.75X8.0FLT6061T6511-12 Specifications
Specifications:
12.000" L x 8.000" W x 0.750" H (304.80mm x 203.20mm x 19.05mm)