Remington Industries 1.0RD304SS-36
Part No.:
1.0RD304SS-36
Datasheet:
1.0RD304SS-36.pdf
Description:
1" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL
Comments
1.0RD304SS-36 Specifications
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
1.000" Dia x 36.000" L (25.40mm x 914.40mm)