Remington Industries 1.0RD6061T6511-36
Part No.:
1.0RD6061T6511-36
Datasheet:
1.0RD6061T6511-36.pdf
Description:
1.0RD6061T6511-36 1" DIAMETER, 6
Comments
1.0RD6061T6511-36 Specifications
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
1.000" Dia x 36.000" L (25.40mm x 914.40mm)