Remington Industries 1.0RD6061T6511-48
Part No.:
1.0RD6061T6511-48
Datasheet:
1.0RD6061T6511-48.pdf
Description:
1.0RD6061T6511-48 1" DIAMETER, 6
Comments
1.0RD6061T6511-48 Specifications
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
1.000" Dia x 48.000" L (25.40mm x 1219.20mm)