Essentra Components 10SCM004004
Part No.:
10SCM004004
Datasheet:
10SCM004004.pdf
Description:
SHOULDER WASHER 4.1MM ID 8.4MM O
Shipping
Inventory:40
Comments
10SCM004004 Specifications
Thickness - Overall:
0.059" (1.50mm)
Length - Below Head:
0.157" (4.00mm)