Remington Industries 1.0SQR304SS-12
Part No.:
1.0SQR304SS-12
Datasheet:
1.0SQR304SS-12.pdf
Description:
1" X 1" STAINLESS STEEL SQUARE B
Shipping
Inventory:49
Comments
1.0SQR304SS-12 Specifications
Type:
Stainless Square Bar
Specifications:
12.000" L x 1.000" W x 1.000" H (304.80mm x 25.40mm x 25.40mm)