Remington Industries 1.0SQR304SS-24
Part No.:
1.0SQR304SS-24
Datasheet:
1.0SQR304SS-24.pdf
Description:
1" X 1" STAINLESS STEEL SQUARE B
Comments
1.0SQR304SS-24 Specifications
Type:
Stainless Square Bar
Specifications:
24.000" L x 1.000" W x 1.000" H (609.60mm x 25.40mm x 25.40mm)