Remington Industries 1.0SQR304SS-48
Part No.:
1.0SQR304SS-48
Datasheet:
1.0SQR304SS-48.pdf
Description:
1" X 1" STAINLESS STEEL SQUARE B
Comments
1.0SQR304SS-48 Specifications
Type:
Stainless Square Bar
Specifications:
48.000" L x 1.000" W x 1.000" H (1219.20mm x 25.40mm x 25.40mm)