Remington Industries 1.0X1.5FLT6061T6511-24
Part No.:
1.0X1.5FLT6061T6511-24
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
1.0X1.5FLT6061T6511-24.pdf
Description:
1.0X1.5FLT6061T6511-24 1" X 1-1/
Shipping
Inventory:50
Comments
1.0X1.5FLT6061T6511-24 Specifications
Manufacturer
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
24.000" L x 1.500" W x 1.000" H (609.60mm x 38.10mm x 25.40mm)