Remington Industries 1.0X1.5FLT6061T6511-36
Part No.:
1.0X1.5FLT6061T6511-36
Datasheet:
1.0X1.5FLT6061T6511-36.pdf
Description:
1.0X1.5FLT6061T6511-36 1" X 1-1/
Comments
1.0X1.5FLT6061T6511-36 Specifications
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
36.000" L x 1.500" W x 1.000" H (914.40mm x 38.10mm x 25.40mm)