Remington Industries 1.0X2.0FLT6061T6511-48
Part No.:
1.0X2.0FLT6061T6511-48
Datasheet:
1.0X2.0FLT6061T6511-48.pdf
Description:
1.0X2.0FLT6061T6511-48 1" X 2" A
Comments
1.0X2.0FLT6061T6511-48 Specifications
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
48.000" L x 2.000" W x 1.000" H (1219.20mm x 50.80mm x 25.40mm)