Remington Industries 1.0X2.5FLT6061T6511-24
Part No.:
1.0X2.5FLT6061T6511-24
Datasheet:
1.0X2.5FLT6061T6511-24.pdf
Description:
1.0X2.5FLT6061T6511-24 1" X 2-1/
Comments
1.0X2.5FLT6061T6511-24 Specifications
Specifications:
24.000" L x 2.500" W x 1.000" H (609.60mm x 63.50mm x 25.40mm)