Remington Industries 1.0X3.0FLT304SS-24
Part No.:
1.0X3.0FLT304SS-24
Datasheet:
1.0X3.0FLT304SS-24.pdf
Description:
1" X 3" STAINLESS STEEL FLAT BAR
Comments
1.0X3.0FLT304SS-24 Specifications
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
24.000" L x 3.000" W x 1.000" H (609.60mm x 76.20mm x 25.40mm)